⁉س - با سلام شما طی سوالی که از شما کردن اینگونه پاسخ دادید

سوال

جانبازان بالای ۲۰ % در صورت درخواست از دستگاه محل خدمت در پایان سی سال بدون در نظر گرفتن میانگین دو سال آخر  با آخرین حقوق بازنشسته خواهند شد. لیکن اینجانب بالای ۳۰ سال خدمت دارم و ان شاالله در صورت حیات پایان سال ۹۵ بازنشسته خواهم شد لیکن درخواست جهت استفاده از آخرین حقوق به لحاظ جانبازی ۲۵%ارایه کردم که باتوجه به بالای سی  سال خدمت با درخواست مخالفت کردند و اعلام داشتند چون بیش از سی سال خدمت کرده آید امکان پذیر نمی باشد 

ج- برای بهره مندی از آخرین حکم حقوقی جهت بازنشستگی  , شما باید از قانون‌ نحوه بازنشستگی جانبازان با برخوردار ی  از سنوات ارفاقی استفاده می کردید. اگر سی سال سنوات شما تکمیل نشده بود این امکان وجود داشت ولی اکنون میسر نیست.)

حال من سوالی در این خصوص دارم من کارمند وزارت نفت هستم میدانید که قانون بازنشستگی در وزارت نفت ۶۰ سال سن و ۳۰ سال خدمت است یعنی باید هر دو با هم باشد یعنی اگر کسی ۳۷ سال خدمت داشته باشد ولی سنش ۵۶ سال باشد بازنسشته نمی شود و باید حتما سن آنها ۶۰ هم بشود و بلعکس حالا فرض کنید بنده ۳۷ سال سابقه خدمت دارم و سنم ۵۶ سال است و جانباز حالت اشتغال باشم اگر بخواهم از جانبازی خود برای بازنسشتگی استفاده کنم‌ می توانم بازنسشته شوم منتها با میانکین دوسال آخر و براساس قانون باید بر اساس آخرین فیش حقوقی باشد حال اگر گفته شما در اینجا هم صادق باشد پس حق اعتراض ندارم و نباید شکایت هم بکنم چون ۳۷ سال سابقه دارم یعنی ۷ سال بیشتر از ۳۰ سال و این در حالی است که در ۳۰ سالگی اجازه بازنشستگی به بنده و امثال. بنده نمی دادند حالا با این وضعیت بفرمایید تکلیف ما چیست بازنشستگی براساس میانگین دو سال یا آخرین فیش حقوق؟

خدمت ,جانبازان ,آخرین ,بازنشستگی ,سنوات ,حقوق ,حالت اشتغال ,بازنشسته شويد ,قانون حالت ,آخرین حقوق ,خدمت دارم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی ادویه جات رئیسی خبر فوری رنجر گیم-هرآنچه نیاز داشته باشید خرید کاشی ارزان قیمت دکتری ها مطالب درسی مقطع ابتدایی فلزیاب کارکرده | فلزیاب دست دوم 09102191330 دانلود فیلم‌ و ‌سریال هندی شرکت ایرانیان فن